завжди свіжі новини

Всі новини

Сім-карти мобільних операторів будуть обслуговуватися тільки після пред’явлення паспорта абонента

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Адміністрація спеціального зв’язку та захисту інформації опублікувала на своєму сайті проект постанови Кабміну “Про внесення змін до правил надання та отримання телекомунікаційних послуг”.

Зміни передбачають надання послуг мобільного зв’язку тільки при укладенні договору з оператором або реєстрації даних про споживача у оператора, провайдера телекомунікацій у відповідності з основними вимогами, встановленими телеком-регулятором.

Сім-карти мобільних операторів будуть обслуговуватися тільки після пред’явлення паспортних даних про абонента.

Постанова набирає чинності через 6 місяців з дня її прийняття. За цей час оператори, провайдери і споживачі телеком-послуг повинні привести свої правовідносини у відповідність до змін.

“Проект постанови Кабміну розроблений Держспецзв’язку на виконання доручення віце-прем’єр-міністра України – міністра культури В’ячеслава Кириленка від 23 грудня 2014 року в зв’язку з отриманими СБУ даними про використання знеособлених засобів мобільного зв’язку розвідувально-підривними групами терористів і російськими військовими окупантами для створення розвідувально-інформаційної мережі по збору та передачі даних щодо дислокації і переміщення сил АТО, коригування вогню по них та приведення вибухових пристроїв в дію шляхом виклику на мобільний пристрій “, – йдеться в пояснювальній записці до проекту.

“Прийняття проекту постанови сприятиме чіткій ідентифікації абонентів мобільного зв’язку, що підвищить ефективність діяльності правоохоронних органів при проведенні слідчих дій та притягнення до відповідальності винних осіб та угруповань, а також сприятиме подоланню“мобільного шахрайства”, зокрема при використанні послуг перенесення абонентського номера або проведення банківських операцій “, – сказано в описі проекту.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

             

залишити коментар: