завжди свіжі новини

Всі новини

Щоб уникнути тюрми помічник опального олігарха шахрай Корбан намагається стати депутатом

коломойський-корбан

Екс-заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Геннадій Корбан збирається балотуватися в депутати Верховної Ради.

Про це він написав на своїй сторінці в мережі.

“Я вирішив йти в політику. Рішення цілком усвідомлене, остаточне і – як кажуть – оскарженню не підлягає. Буду боротися за мандат народного депутата України у виборчому окрузі № 205 Чернігівської області”, – повідомив Корбан.

“В Адміністрації Президента мені запропонували обмін: якщо я припиняю критикувати владу, якщо я зраджую товаришів у боротьбі, якщо я на час виїжджаю з України – проти мене особисто закривають кримінальні справи і я зможу спокійно “вирішувати питання”. Ті самі кримінальні справи, де мене фактично звинувачують у тому, що я боровся з корупціонерами, сепаратистами і зрадниками України з перевищенням своїх повноважень”, – видумує шахрай.

“Я буду висуватися на Чернігівщині. Але це не означає, що я залишаю Дніпро. Це означає, що я хочу змін не в одній області, а по всій Україні, в кожному будинку”, – додав Корбан.

Як відомо, 27 листопада 2014 року повідомлялося, що Корбана допитали в ГПУ у трьох справах, одна з яких стосується конфлікту з главою Держземагентства Сергієм Рудиком, дві інших – з дніпропетровським прокурором Романом Федиком.

Крім того, Корбан пов’язаний зі справою про зникнення Олександра Величка – директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради.

25 лютого близько 12:00 Величко повідомив, що його викликав до себе заступник дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського Геннадій Корбан. Після прибуття Величка в обладміністрацію зв’язок з ним зник.

Пізніше в інтернеті з’явилося відеозвернення Величка, у якому він звинувачує Корбана у своєму викраденні.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

             

залишити коментар: