Прокуратура Києва заявляє, що Святошинський районний суд засудив до шести років позбавлення волі депутата Макарівської райради (Київщина) Матвія Євсеєнка за вчинення ДТП на Кільцевій дорозі у Києві минулого року.

Як повідомляє прес-служба відомства, суд визнав обвинуваченого винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, і засудив до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортом строком на 3 роки.

На цей час обвинувачений перебуває у СІЗО до вступу вироку у законну силу.

Суд встановив, що депутат, перебуваючи у нетверезому стані за кермом автомобіля Toyota Land Cruiser, виїхав на зустрічну смугу і спричинив зіткнення з автомобілем «Волга». Внаслідок ДТП,) двоє людей, які перебували у «Волзі», зазнали важких травм. Один з постраждалих від зазнаних травм помер. Експертиза виявила у крові депутата 1,85 проміле алкоголю.

На момент ДТП Матвій Євсеєнко був членом партії ВО «Батьківщина». Згодом у політичній силі повідомили, що Матвій Євсеєнко виключений із партії і з фракції ВО «Батьківщина» в Макарівській райраді.