У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що підтримувані Росією бойовики на Донбасі минулої доби чотири рази відкривали вогонь в бік позицій Збройних сил України.

«Так, стрілецьку зброю російсько-окупаційні війська застосували поблизу Кам’янки та двічі – неподалік населеного пункту Шуми. Окрім того, у районі Водяного противник вів вогонь з автоматичного станкового гранатомета та стрілецької зброї. На провокативні ворожі постріли українські військовослужбовці зброю не застосовували. Бойових втрат і поранень серед українських захисників не було», – йдеться в повідомленні.

За даними штабу, від початку поточної доби по всій лінії розмежування спостерігається тиша.

Бойовики угруповання «ДНР» на своїх ресурсах звинуватили ЗСУ в обстрілі 19 вересня околиць окупованого Донецька, в угрупованні «ЛНР» не звітують про ситуацію минулої доби на лінії зіткнення.

На ресурсах угруповань «ДНР» та «ЛНР» про бойові дії 24 жовтня у неділю вранці не повідомляють.

Із 00:01 27 липня на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню».

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За даними ООН, від квітня 2014-го до 31 липня 2020 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 13 100 до 13 300 людей.