Віцепрем’єр, міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський прокоментував світлину, на якій опинився поруч із головою Чеченської републіки (Російська Федерація) Рамзаном Кадировим.

За словами Уруського, на фото – офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX 2021 у Об’єднаних Арабських Еміратах, де він був присутній як голова делегації України.

«Розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості Правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку», – пояснив урядовець.

Він додав, що не мав і не планує мати «жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Рамзан Кадиров». За словами Уруського, українська делегація звернула увагу місцевої служби протоколу на неприйнятність таких ситуацій.

«Також не вважаю можливим «шарахатися» від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони», – зауважив Віцепрем’єр-міністр.

Раніше сьогодні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зажадав від віцепрем’єра, міністра із питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського пояснень через спільну появу на публіці з лідером Чечні Рамзаном Кадировим.