завжди свіжі новини

Всі новини

Відтепер найбільший пошуковик надаватиме перевагу сайтам, які добре працюють на мобільних пристроях

Інтернет

Google змінює свої пошукові алгоритми – відтепер пошуковик надаватиме перевагу сайтам, які добре працюють на мобільних пристроях.

“Мобільна орієнтованість” почне впливати на позицію сайтів у пошукових результатах Google з 21 квітня.

На цей показник впливають, зокрема, розмір тексту, простір між посиланнями і те, чи вміщається зміст сторінки на мобільному екрані.

Деякі розділи сайтів Євросоюзу, BBC та “Вікіпедії” не пройшли цієї перевірки. Представник Google заявив, що мобільна орієнтованість – лише “один із багатьох” факторів, які бере до уваги пошуковик. Але в своєму блозі компанія каже, що він матиме “значний вплив” на результати пошуку.

“Оскільки люди дедалі частіше користуються пошуковиком з мобільних пристроїв, ми хочемо, щоб вони мали змогу знайти не просто відповідний і актуальний, а й зручний контент, з яким легко оперувати на невеликих екранах”, – каже представник компанії.

Google також пропонує інструменти для розробників, які допомагають оптимізувати сайти для мобільних пристроїв.

Кевін Даллас, директор продуктів компанії, привітав зміни. “Цей крок Google має надіслати сигнал тим компаніям, чиї сторінки погано підлаштовані під користувачів смартфонів. Тепер ця оптимізація стала обов’язковою”, – каже він.

“Особливо важливо це для онлайн-ритейлерів”, – вважає пан Даллас.

Домашня сторінка офіційного сайту ЄС (єдина з усіх інших сторінок сайту) не пройшла тест.

Минулого тижня Google мала суперечку з ЄС: європейський комісар із питань конкуренції Маґрет Вестаґер повідомив, що проти компанії подали скаргу у зв’язку з, як стверджують, антиконкурентною поведінкою.

Компанії закидають, зокрема, те, що вона ставить посилання на власні послуги вище за лінки конкурентів. Google заперечує ці звинувачення.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

             

залишити коментар: